GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 4765250
nr 476 5250
Värmefat
2 st+ 1 par Tallrikar Fam Rose/blåvit [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juli 2007
kl 17:45:14
100 kr
150 kr
300 kr